I was born in 2005. Since I was four years old, I perform on television. For example ,,Táraninky“, later TV series ,, Ochrancovia“, and most recently, the TV series ,, Tajné životy“ and more.

Every year, I go to two summer acting camps in Slovakia and Czech republic. I study at the school of art. . I speak Slovak, Czech and English – Cambrige – B1.

I have my channel on YouTube.

Narodil som sa v roku 2005. Od svojích 4. rokov vystupujem v televízii.
Účinkoval som napríklad v detskej televíznej relácii v Táraninky, v réžii Petra Hudáka,a objaviteľa môjho talentu :-), scénaristu Romana Sorgera, potom v seriály Ochrancovia,  v seriály Tajné životy, ktorý režíroval pán Sebechlebský. Seriál Kolonáda s pánom režisérom Párnickým. Vyskúšal som si aj svoju šikovnosť v relácii Zázračný ateliér niekoľko krát. Vo filme Generál postavu mladého Hodžu.

Spolupracujem aj s Košickým dabingovým štúdiom RTVS.

Každý rok absolvujem letné herecké kurzy na Slovensku, ktoré vedie herec pán Ivan Romančík a vyučujúcimi sú herečky pani Sanitrová, pani Solárová, pohyb vyučuje pani Lintnerová. Navštevujem okrem SZŠ Didacticus aj ZUŠ odbor literárno dramatický. Taktiež som bol členom divadla MOMOLAND.
Za veľa ďakujem castingovej agentúre GALAXY casting, režisérky pani Evičky Štefankovičovej.

Okrem slovenčiny ovládam češtinu, anglicky sa učím od roku 2009 Cambrige jazyková úroveň B1, španielsky od roku 2015 .

Môj hudobný nástroj sú husle.

Mám svoj kanál na YouTube.